Znalezione obrazy dla zapytania natalia nykiel opole 2019

Znalezione obrazy dla zapytania natalia nykiel sylwester 2018 Na zdjęciach powyżej Natalia Nykiel, w stylizacji z tegorocznego festiwalu w Opolu i z ubiegłorocznego sylwestra. Krój spodni mnie jednoznacznie kojarzy mi się z chapsami.

Może niektórzy zastanawiają się co to są te chapsy? To są takie nakładki skórzane na spodnie, ochraniające nogi, przypinane do pasa. w takim kształcie ochraniają uda, kolana i łydki (westernową wersję dla cowboy`ów wszyscy znają z tv). Tego rodzaju ochrona na spodnie i różne wariację naich temat zostały zaczerpnięte do mody motocyklowej

Ze względu na to, że znacznie zwiększyła się moja waga i stare skórzane spodnie motocyklowe na mnie nie wchodzą, skorzystałam z nadarzającej się okazji wyprzedaży odzieży motocyklowej i nabyłam właśnie chapsy.

Zanim jednak skorzystałam, przymierzałam różne spodnie motocyklowe jeansowe, w różnych sklepach, a nawet z drugiej ręki. Niestety jeansy motocyklowe, ze względu na to, że mają ochraniacze na biodrach, czasem w okolicy krzyżowej, na kolanach, bardzo poszerzają – w moim przypadku i tak niewąską sylwetkę. Widziałam się w nich bardzo niekorzystnie. To było naprawdę niemiłe.

I tak oto, po bardzo miłej cenie, stałam się posiadaczką chapsów skórzanych, świetnych na motocykl. A patrząc na zdjęcia artystki powyżej, uznałam że czerpiemy inspirację z podobnego źródła.

Drogie Panie, jeśli nie jeździcie na motocyklu typu chopper, lub nie jesteście też „plecaczkiem”, ale chapsy robią na Was wrażenie, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście sobie takie sprawiły. Przecież Wasz mąż, partner, chłopak i tak będzie zachwycony takimi Wami w takich niby-spodniach 😉

Chapsy z boku zamykane są na suwak. Czyli na upartego, można powiedzieć, że są wzorowane na tych westernowych.

Chapsy Held – Marketplace, sklep motocyklowy, Aleksandrów łódzki.

Buty motocyklowe Harley Davidson – Marketplace.

Jeansy rurki, T-shirt – moja szafa.

 

Zdjęcia – by M. a dwa pierwsze – internet.