Lubię białe koszule. Przewaliło się ich wiele przez moją szafę i pewnie jeszcze wiele ich się znajdzie. Rzadko były to klasyczne koszule, ale raz była to koszula męska.

A jako że nieustająco pozostaję pod wrażeniem uszytków z MUUkreacje, to oczywiście przedstawię Wam koszulę lnianą, projektu Olgi ślusarczyk, o niebanalnym kształcie.

Nieustająco pozostaję też pod wrażeniem przesłania jakie daje Olga w live’ach, w e-book’ach, na blogu, na funpage’u… Pomijając czyszczenie mózgu mojego „z posranych myśli”, to widzę, że lepiej wygląda się w ubraniu szytym na miarę, mimo iż nie zmienia się figura z dnia na dzień.

A hasło: Jesteś piękna, jest najlepszym prezentem do każdego uszytku, z którym i tak dostajecie dobrą energię Olgi.

Jak widać, koszula jest krótsza z przodu, o kroju trapezu, z nieodstającymi mankietami po wywinięciu – co nie każdy lubi.

Wyprasowana wygląda bardzo dobrze, jeśli ktoś lubi prasować. Ale jak na len przystało, szybko się gniecie (nienachalnie), w sposób absolutnie do przyjęcia, nawet dla ortodoksów prasowania.

I o dziwo, nie byłam oblepiona czarną sierścią.

Kota Fredka z niepotwierdzonym psychologicznie, ale odczuwalnym ADHD interesują wszelkie inne futrzaki.

Jeżeli podoba Wam się biała koszula lub inne ubrania z MUUkreacji, to do 30.06.2020r., z kodem: ambasadorka. LBA, otrzymacie 10% rabat na zakupy. Gorąco polecam. Bądźcie piękne z MUUkreacje 🙂

Koszula – MUUkreacje.

Jeansy w myszki Miki – pamiątka z norweskich wakacji.

Buty z futerkiem – nn., sprzed sezonów.

Torebka – Olmai.

Spodnie w kolorowy print – Butik Iza.

Kurtka jeansowa – Hidden.

Zdjęcia – by M.