Drzewiej, czyli kiedyś wydawało mi się nie do pomyślenia połączenie czerni z brązem. Ale odkąd kanony mody pozwalają na to, by torebka była w innym kolorze niż buty w stroju wyjściowym, czy też łączenie różu z pomarańczem, to inaczej spojrzałam na połączenie czerni z brązem.

I tym tropem idąc, bardzo polubiłam połączenie czarnej długiej bluzy/tuniki ze skórzaną w kolorze postarzanego brązu kurtką.

Bluza z kapturem i kieszeniami – wszystko ma co lubię. Zdecydowanie w stylu casual, a nawet można powiedzieć sportowym, choć zależnie od dodatków może być nawet w pseudo-rockowym wydaniu.

Mimo tego, że jest wiosna, że przez okno wyglada to bardzo obiecująco, to jednak bez szalika nie było ciepło. Nadal więc szal ma spełniać funkcję użytkową nie tylko ozdobną. Do tej stylizacji mój szal w wielokolorowy wzór – w kolorach brązu, szarości, czerni -wpisał się w kompozycję znakomicie.

Z otwartymi ramionami przywitajmy wiosnę. W końcu kiedyś będzie ciepło 😀

I myślę, że warto przejrzeć swoją szafę, może trochę ją odświeżyć, a może spojrzeć trochę świeższym okiem i połączyć coś z czymś nieoczywistym…

Bluza – Marketplace – internet.

Spodnie – Lidl.

Kurtka – pamiątka z Norwegii.

Torebka – Butik Iza.

Buty – Butik Iza.

 

Zdjęcia – by M.