Mam na imię Agnieszka.

Jestem matką, partnerką, posiadaczką 2 kotów i jedyną kobietą w mojej rodzinie.

Nie będę oryginalna jak powiem, że interesuję się modą. Odkąd pamiętam, jeszcze jako mała dziewczynka, przebierałam się w różne ubrania Mamy, Babci, cioci, na głowę zarzucałam ręcznik – wtedy symulował moje długie, proste włosy, których natura nie dała – i przechadzałam się w tę i z powrotem po kuchni mojej babci, najbardziej kobiecym krokiem, na jaki było stać kilkuletnią dziewczynkę.

A około 40 lat później powstał blog, po którym „przechadzam się” w różnych odsłonach.
Powstał dlatego, bym mogła podzielić się z Wami moimi stylistycznymi rozwiązaniami, propozycjami i „widzimisiami”.

Powstał też po to, bym mogła powiedzieć Wam o tym co mnie głęboko porusza, „wyrywa z siodła”, ale też co jest dobre w mojej codzienności, bądź nowe, które warto poznać, lub przyswoić…

Moda i styl to jedno spośród moich zainteresowań, które ostatnio ponownie wyszło „na prowadzenie”.
Bardzo lubię czytać książki – ostatnio częściej biograficzne, ale i podróżnicze są mi bliskie. Film też znajduje u mnie uznanie.
Uwielbiam też podróże, wszystkie – te dalekie i bliskie, te tygodniowe i dwugodzinne, a i nocne – mają szczególny wymiar. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, najlepiej w swoim tempie, bo wtedy mogę je naprawdę poczuć, poznać ludzi, ich zwyczaje… To jest to!

Interesuję się też (do pewnego stopnia, bez zbytniego obciążania umysłu) motoryzacją, a w tej dziedzinie szczególnie rajcuje mnie jazda motocyklem.

 

Zapraszam do czytania, oglądania, dzielenia się refleksjami w komentarzach … i pozostania na dłużej ze mną na blogu 🙂
Jednocześnie informuję, że nie przyjmuję i nie odpowiadam na komentarze anonimowe.

Skontaktować się ze mną można pod adresem: agnezja3@gmail.com