Mimo, iż pogoda jeszcze nie wie czy ma być ciepła, czy … jak zawsze „w kratkę”, myśląc o odświętnym stroju stawiam na jasne barwy.

Spośród wielu propozycji z nowej kolekcji wiosennej, na świąteczną okazję wybrałam ubrania w tonacji kremu, e`cru, złota bieli wełny. Zobaczcie zresztą sami.

Po pierwsze spodnie a`la len Candi, długie – zdecydowanie do butów na obcasie, szerokie, eleganckie. Na świąteczne wyjście jak znalazł. Do spodni, w anatakowym wydaniu, bluzka z ozdobnymi pagonami Flavia. Delikatna, dobrze układająca się. Na dobrą sprawę sprawdzi się też w mniej oficjalnych stylizacjach.

 

A może odrobina luksusu, w postaci sukienki miękko otulającej kobiece krągłości na biodrach? Sukienka złotem połyskująca Lexus, przewiązana złotym sznurkiem. Zwróćcie uwagę na subtelne rozcięcia przed kolanem, zwiastujące małą asymetrię. Na chłodniejszą aurę świetnie sprawdzi się kardigan Tibi, w złote paski.

Dla kobiet, które nie lubią eleganckich strojów, a świetnie czują się tylko w sportowym stylu ubierania, na okoliczność świątecznego wyjścia Anataka ma sportowe spodnie Young w eleganckim stylu. W powyższej stylizacji połączone z bluzką Flavia i kardiganem Tibi.

Jeśli paski wydają się Wam zbyt pstrokate na świąteczną wizytę, można kardigan Tipi zastąpić kardiganem Lago, w kolorze złota, gładki, o klasycznym kroju, z kapturem. Świetny wybór.

Spodnie Candi – Anataka.

Bluzka  Flavia – Anataka.

Sukienka Lexus – Anataka.

Kardigan Tibi – Anataka.

Kardigan – Lago – Anataka.

 

Zdjęcia – B.B.